Tule naudi mõnusat ja meeldejäävat jõulu- või uusaastapidu Eesti vanima õlletehase pruuliköögis Saku Pruulikojas!

Saku Pruulikoda on endale nime saanud oma asukoha järgi. Asume 20. sajandi algul Vääna jõe kaldale ehitatud ajaloolises pruulikojas, kus valmistati õlut aastatel 1909-1991.
Pruulikoja kolmekorruselises hoones paiknevad Saku Pruulikoja pubi - muuseum ning seminariruumid.
Saku Pruulikoja ruumides on võimalik korraldada nii perekondlikke kui ka firmaüritusi kuni 200 inimesele. Maksimaalne kohtade arv sõltub menüüvalikust ning sellest tulenevast istumiskohtade ja laudade paigutusest.

Jõuluajal on mõnus koguneda oma lähedastega, kollektiiviga, partneritega või pikaajaliste klientidega, et rääkida läbi aasta saavutused, kiita parimaid töötajaid ning motiveerida oma meeskonda.

Jõulud on erilised ning meie jõulutoidudki on erilised. Pruulikoja tublid kokad pakuvad jõulumenüüs hõrke ja puhtaid maitseid. Oleme hoolikalt valinud parimad toorained ja valmistusviisid.

Peale hea toidu pakume Teile ka ainulaatset meelelahutust, mis muudab Teie ürituse eriliselt meeldejäävaks - ekskursioon Eesti vanimasse ja suurimasse õlletehasesse!!
Eesti vanimal õlletehasel on rõõm tutvustada oma ajalugu ja tootmist ning anda ka maitsta Saku Õlletehase poolt valmistatavat toodangut.Lisainfo või pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust aadressil saku
@pruulikoda.ee või 50 92 395

Tagasi   /   Üles